Ochrana osobních údajů
Hudba mě provázela celý život. Nikdy jsem ale sám neměl dost talentu ani trpělivosti, abych se naučil hrát dobře třeba na kytaru. Nicméně uvědomil jsme si, že když už nebudu hrát, můžu být alespoň dobrý posluchač. Atmosféru, kterou jsem zažíval v přítomnosti geniálních muzikantů, při koncertech či jenom doma s reptákem, jsem hltal plnými doušky….A tak nějak to ve mně s věkem dozrálo….má volba co udělat s volným prostorem byla jasná. Není to o penězích, je to o srdci…Snad „to“ vycítíte i vy.
Petr

GDPR se týká všech společností organizací a institucí jednotlivců a online služeb nevyjímaje, které zpracovávají osobní data uživatelů.

Současná evropská legislativa, podle které se řídily zákony na ochranu osobních údajů, byla již zastaralá. Je zajímavé, že v době, kdy začala platit  tato směrnice na ochranu osobních údajů, neexistovaly ještě sociální sítě, internetové portály, cloudové úložné služby a další systémy, které známe v dnešní době.

Po kliku na odkaz se vám otevřou Pravidla ochrany osobních údajů.
Club
WAREHOUSE

Hanychovská 328/10
460 07 Liberec III – Jeřáb

Otevírací doba:
Klub je otevřen vždy hodinu před koncertem.

CLUB WAREHOUSE PROGRAM
FOTOGALERIE OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ KONTAKT RESTAURACE PIVOVAR