KONCERT
22/11
Ochepovsky Project
OTEVŘENO OD
19:00

Ambiciozní Ochepovsky Project funguje již třetím rokem a svou debutovou deskou I´m The Wind vyvolal v jazzové komunitě příjemné pozdvižení. Český rozhlas Jazz od té doby o projektu mluví jako o “největším objevu posledních let”.

Na konci března 2019 spatřilo světlo světa nové EP s názvem Take Care of Me. V porovnání s první nahrávkou, kde se myšlenka celého projektu jen vznáší ve vzduchu, tady už si neomylně razí cestu do reálného světa. První kořínky jej ukotvují v zemi a dávají projektu pevný základ, ze kterého může dále růst. „Pořád ještě nevíme, jakou cestou se bude postupem času vyvíjet, ale ani to vědět nepotřebujeme. Užíváme si fázi zrození a napjatého očekávání“, dodává Igor Ochepovsky.

 

Malé semínko, jako symbolický prvopočátek všeho nového a krásného, je i součástí přebalu desky. Můžete jej zasadit, pečovat o něj a obdivovat novou existenci, které jste vdechli život.

 

Igor Ochepovsky je ruský kytarista a skladatel, který se do české republiky přestěhoval už před více než 8 lety.  Jeho snahou je koncentrovat kolem sebe výborné muzikanty, kteří inklinují k rozličným žánrům. Pod jejich rukama tak může vzniknout něco nového a originálního, co bourá zažité předsudky spojené s jazzovou hudbou a dává vzniknout úplně novému hudebnímu směru.

 

Vstupné: 190 Kč předprodej / 240 Kč na místě

Vstupenky lze také zakoupit na všech prodejních místech Evstupenka

Club
WAREHOUSE

Hanychovská 328/10
460 07 Liberec III – Jeřáb

mapa


(+420) 723 018 541
info@clubwarehouse.cz
Otevírací doba:
Klub je otevřen vždy hodinu před koncertem.

CLUB WAREHOUSE PROGRAM
FOTOGALERIE OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ KONTAKT RESTAURACE PIVOVAR
© 2018 Club WAREHOUSE  All Rights Reserved, Developed by 5Q
Chcete být informováni?
Aktuální rok (spam kontrola)
Souhlasím se zprac. os. údajů.