KONCERT
31/10
TULBand + offbeat
OTEVŘENO OD
20:00

Plnokrevný big band a vokální „a-capella“ sextet, to jsou dva rozdílné hudební póly, které se potkají a možná i „protkají“ na jednom hudebním podiu.


Vokální sextet offbeat je netradiční hudební těleso vynikajících zpěváků a vokalistů, interpretujících moderní vícehlasé úpravy skladeb soudobých rockových, pop nebo jazzových skladatelů. Uslyšíte upravené skladby od Manhattan Transfer, Beatles, Michael Jacksona, Miley Cyrus, Abby a dalších ve vícehlasé moderní úpravě. Začátky tohoto tělesa sahají do roku 2004, kde se na společném projektu dohodli Martin Jánský (OVJ) a Miloš Krasnický (Collibet). Uběhlo mnoho let, vyměnila se i řada zpěváků, ale jejich touha prezentovat moderní muziku pouze lidským hlasem zůstala.


TULBand, tedy těleso s dlouhým popisným názvem Big band Technické univerzity v Liberci, je hudebním překvapením zejména sám sobě – kapela, která před necelými deseti lety vznikla jako takřka náhodná neorganizovaná večerní sešlost amatérských hudebníků liberecké akademické obce. Očekáváním navzdory TULBand pod nelítostným vedením dirigenta Michala Kašpárka vyrostl a dospěl v plnohodnotné hudební těleso s širokým repertoárovým záběrem, bohatou koncertní zkušeností, poctivou rytmikou a špičkovými sólisty. Kapela hraje hudbu, která frčela před 90 lety i populární hity, které uslyšíte v rádiu dnes.
V průběhu koncertu zazní známé písně v tradičních i neobvyklých aranžích, těšit se můžete na hity Raye Charlese, Michaela Bublého, Bobbyho Darina, Carlose Santany, Franka Sinatry, Adele, Cole Portera, Robbieho Williamse, Irvinga Berlina, Milana Svobody a mnohých dalších.

 

Vstupné: 200 Kč předprodej / 250 Kč na místě

Vstupenky lze také zakoupit na všech prodejních místech Evstupenka

Club
WAREHOUSE

Hanychovská 328/10
460 07 Liberec III – Jeřáb

mapa


(+420) 723 018 541
info@clubwarehouse.cz
Otevírací doba:
Klub je otevřen vždy hodinu před koncertem.

CLUB WAREHOUSE PROGRAM
FOTOGALERIE OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ KONTAKT RESTAURACE PIVOVAR
© 2018 Club WAREHOUSE  All Rights Reserved, Developed by 5Q
Chcete být informováni?
Aktuální rok (spam kontrola)
Souhlasím se zprac. os. údajů.